Dzisiejszy raport rozpoczynamy pojedynkiem jeden na jednego. Jako pierwsza pojawia się Carmella z mikrofonem. Przedstawia się oraz mówi, że jest księżniczką Staten Island i najbardziej bajeczną laską w NXT. Odpowiedziała widowni, że miewa się bajecznie i dokończyła promo z pomocą widowni. Jej dzisiejszą przeciwniczką jest córka Hall of Famera, Tessa Blanchard.

Panie zaczynają klasycznym zapięciem i wymieniają się Headlockami. Carmella zostaje popchnięta do narożnika skąd wyprowadza School Boy Roll Up, a następnie Hurricanrane. Tessa otrzymuje Dropkicka i zostaje uwięziona w Headlocku jednak po chwili uwalnia się i pyta się publiczności jak się miewa parodiując tym samym Carmelle. Ta powala przeciwniczkę, a następnie unika jej ataku co zszokowało Tesse. The Princess of Staten Island zapięła na chwilę Waist Lock, ale Tessa szybko ją odepchnęła i powaliła za włosy na matę. Carmella była przez chwilę częstowana ciosami w narożniku po czym została uwięziona w Abdominal Stretch na środku kwadratowego pierścienia. Dopingowana przez widownię Carmella uwolniła się z dźwigni, lecz szybko została uderzona kolanem w brzuch. Odpowiedziała na to mocnym ciosem oraz Super Kickiem w twarz, który posłał Blanchard do narożnika. Tam Tessa otrzymała Bronco Buster po czym z dala od narożnika otrzymała Reverse STO, a na koniec została umieszczona w Code of Silence. Tessa nie wytrzymała i odklepała.

Później zobaczyliśmy powtórkę z pojedynku Bayley i Nia’i Jax z zeszłego miesiąca, w którym Bayley kontuzjowała swoją nogę co pozwoliło Jax wygrać walkę.

Bayley powiedziała w wywiadzie, że za tydzień ma spotkanie z lekarzem, a William Regal obiecał jej, że jeśli wszystko będzie dobrze to pozwolą jej walczyć. Ma nadzieje, że wszystko będzie dobrze gdyż ma zamiar odzyskać swój NXT Women’s Title.

https://dailymotion.com/video/x4gos4l

Tak jak od kilku tygodni NXT mnie nie zachwyciło. Wydaje się jakby te odcinki były wręcz podobne. Albo Carmella pokonuje kogoś z poza NXT, albo Alexa, albo Nia. Nie ma podbudowy charakterów. Nawet Ember, Peyton czy Billie się nie pojawiają chociaż są doświadczonymi zawodniczkami. Jeśli WWE faktycznie planuje zrobić z NXT trzeci brand tak jak Raw czy SmackDown i przez to zostawiają większe storyliny na później to nie mam z tym problemu, lecz ta monotonność jest męcząca.

Reklamy