Obecna NXT Women’s Champion Asuka udzieliła ostatnio wywiadu dla Japońskiej strony o wrestlingu enuhito.com, aby porozmawiać o jej życiu w Stanach Zjednoczonych, treningu w Performance Center, powrocie do Japonii w lipcu i wiele więcej. Cały wywiad możecie przeczytać nieprzetłumaczony pod tym linkiem, a poniżej przetłumaczoną jego część.

O różnicach pomiędzy Japońską publicznością, a tą w USA:

„Dotarcie do fanów podczas pojedynku jest inne w USA niż w Japonii. W Japonii fani siedzą cicho na początku walki i oglądają wszystkie małe detale natomiast fani z USA są rozgrzani od samego początku. Pomimo faktu, że fani z chęcią chcieli zobaczyć mój pierwszy pojedynek to przed walką wciąż szukam nowych sposób jak mogę usatysfakcjonować WWE Universe, dalej się uczę”

O powrocie do Japonii z NXT/WWE w lipcu:

„Czuje się zaszczycona, że będę mogła pokazać Asukę Japońskim fanom na żywo. Moje podstawy się nie zmieniły, ale niektórym może się wydawać, że wszystko się zmieniło. Chcę, aby porównali mój pojedynek w WWE do moich poprzednich walk w Japonii”

O przyzwyczajaniu się do życia w USA:

„Zajęło mi to 6 miesięcy, aby przyzwyczaić się do życia w USA. Miałam problem z językiem na początku, ale teraz mogę iść na zakupy już w pojedynkę“

Reklamy