Raw rozpoczęło się upamiętnieniem ofiar w zamachu w Orlando z zeszłej nocy.

Później zobaczyliśmy jak Stephanie McMahon rozmawia z kimś przez telefon, ale przerywa jej jej brat Shane McMahon i rodzeństwo od razu zaczyna dyskutować na temat wakacji Shane’a, który chciał w końcu ustalić kto bierze Raw, a kto SmackDown, ale Steph żadna z jego opcji nie odpowiadała ponieważ chciała zachować oba show. Shane oznajmił, że ona i jej mąż już tego spróbowali i polegli dlatego są w tym wielkim bałaganie. Nazwał to S.O.S – Same Old Steph. Dyskusje przerwał im Kane, który rozumiał dlaczego rodzeństwo się tak kłóci i chcę zaoferować swoje usługi czego Stephanie nie rozumiała bo przecież on jest psychiczny. Kane wręczył jej podanie oraz oświadczył, że ma rekomendacje od The Undertakera. Stephanie z racji, że wie co potrafi Kane więc zostawi z tym Shane’a więc odeszła.

Następnie na Raw pojawiła się The Ravishing Russian Lana, która obserwowała jak jej narzeczony i WWE United States Champion Rusev brutalnie atakuje Titus O’Neil’a, z którym zmierzy się na Money In The Bank w walce o mistrzostwo.

https://dailymotion.com/video/x40bq1q

Stephanie potem poszła porozmawiać z Deanem Ambrosem gdyż nie spodobały się jej jego zachowanie w ringu z Romanem Reignsem i Sethem Rollinsem z racji czego dzisiaj zawalczy z Chrisem Jericho. Dean spytał się jej czy ta nienawiść, trucizna, która płynie w żyłach Steph jest zaraźliwa. Ona odparła mu, że nienawiść to może być coś dobrego. Trzeba tylko wiedzieć jak ją wykorzystać.

Kamera przeniosła się na arenę, gdzie w ringu była WWE Women’s Champion Charlotte oraz Paige. Poza ringiem znajduje się uczennica mistrzyni Dana Brooke, a przy stole komentatorskim siedzą Becky Lynch i Natalya, które zawalczą z blondynkami na Money In The Bank.

Walka pomiędzy Charlotte i Paige rozpoczyna się klasycznym zapięciem, lecz mistrzyni szybko powala przeciwniczkę i pozuje do widowni przy okazji krzycząc, że to jej dom.Charlotte próbuje zapiąć Figure Eight, ale Paige wykonuje Roll Up. Panie wracają na nogi i Anty Divie udaje się wyprowadzić serie kopniaków zyskując przewagę. Charlotte wraca na nogi, uderza łokciem rywalkę w głowę i wykonuje Sunset Flip, ale Brytyjka szybko kontruje i uderza kolanem rywalkę w głowę. Panie wymieniają się serią ciosom dopóki nie odbijają się obie od lin i Charlotte przyjmuje Super Kicka w twarz. Była mistrzyni Div zaczyna się frustrować przez co traci koncentrację i prawie zostaje uwięziona w Figure Eight, lecz udaje jej się odrzucić mistrzynię. Charlotte zostaje posłana w narożnik skąd wyprowadza Big Boota dla byłej koleżanki. Następnie ponownie próbuje swojej dźwigni, ale zostaje wyrzucona z ringu przed Becky i Natalyę. Dana szybko podbiega do koleżanki i wrzuca ją z powrotem do ringu, gdzie Paige szybko wyprowadza kopnięcie w głowę oraz RamPaige dzięki, któremu wygrała.

Dana jest załamana, że jej pomoc nie wypaliła. Charlotte jest ewidentnie zdenerwowana na swoją uczennice, a Becky i Natalya cieszą się tym co właśnie się stało.

Charlotte potem zaczęła krzyczeć na Danę za kulisami i nie chciała słuchać wymówek Dany. Przypomina jej jak bardzo poległa z Emmą w przejęciu kontroli nad dywizją oraz potem jak Dana poległa po tym jak Emma doznała kontuzji. Mistrzyni mówi, że Danie udało się dorwać robotę asystentki mistrzyni, ale Danie nie podoba się to stwierdzenie i Charlotte poprawia się na uczennice mistrzyni. Tłumaczy jej, że na szczycie nie ma miejsca na porażki. Na szczycie tam gdzie królowa żyje. Charlotte tłumaczy jej, że ich układ pozwolił Danie wpisać się w dziedzictwo Charlotte, ale jeśli coś takiego się powtórzy to nie ma miejsca dla Dany w książkach do historii, które Charlotte obecnie piszę. Mistrzyni dodała, że muszą nad czymś popracować przed Money In The Bank z czym Dana się zgadza.

https://dailymotion.com/video/x40bq1s

Stephanie później za kulisami rozmawiała z niezadowolonym Kevinem Owensem, który uważa, że jego miejsca w Money In The Bank Matchu nie powinno być na szali w Tag Team Matchu z czym Stephanie się zgadza. Była jednak zaskoczona, że Sami Zayn będzie przy stole komentatorskim podczas walki Jericho vs.Ambrose. Kiedy dowiaduje się, że to Shane to pozwala Owensowi również tam zasiąść. Przyszedł Alberto Del Rio pytając się czy Kevin podlizuje się do szefowej. On również chcę tam być przy ringu, ale Stephanie uważa, że mają wystarczającą ilość komentatorów więc pozwoli Del Rio bić w gong.

Stephanie i Shane później znowu się kłócili na temat decyzji, które drugie podejmuje bez wiedzy drugiego. Shane potem zadecydował, że również Cesaro będzie specjalnym ring announcerem co Stephanie uważa za kolejną pełną sensu decyzję swojego brata i zaprzecza na jego stwierdzenie, że to ona zaprosiła Kane’a gdyż wie już, że on jest szalony i nie byłby dobrym wyborem na szefa SmackDown. Shane stwierdził, że polubił Kane’a dzisiaj, ale bierze pod uwagę jego ciemną stronę. Przyszedł Kane i usłyszał, że szukają kogoś kto jest bardziej stabilny i nie dostaje pracy. Gdy Kane odszedł Shane zgodził się ze Steph, że Kane nie był dobrym wyborem i dalej będą rządzili razem Raw, ale to on rządzi SmackDown. Zanim Stephanie mogła coś powiedzieć to Shane odszedł.

https://dailymotion.com/video/x40bq20

Czas jaki panie dostały w ringu mnie załamał chociaż muszę przyznać, że Paige i Charlotte wykręciły dobrą walkę. Nie rozumiałem jedynie tych ciągłych prób zapięcia Figure Eight od Charlotte. Jakby szybko chciała pokonać Paige bo byłaby dla niej większym zagrożeniem, a Charlotte nie powinna tak myśleć. Storyline jest słaby. Główny storyline nie zasługuje na coś takiego. A zwłaszcza nie zasługuje na Tag Team Match na PPV. Nie jestem tutaj by oglądać kolejne panowanie w stylu Nikki Belli z zeszłego roku. Nie wiem czy dobrze liczę, ale jeśli plotki się sprawdzą i Sasha wygra pas od Charlotte na SummerSlam to to oznacza, że Charlotte pokona panowanie Nikki. Nie wiem czy WWE to zaliczy skoro była zmiana mistrzostw. Pożyjemy zobaczymy I guess. Co wy myśleliście o Raw?

Reklamy