TNA ogłosiło, że w tym roku do TNA Hall of Fame zostanie włączona była TNA Knockouts Champion oraz była TNA Knockouts Tag Team Champion Gail Kim. Dołączy ona do Stinga, Kurta Angle’a, Teamu 3-D, Jeffa Jarretta i Earla Hebnera. Jest również pierwsza kobietą, która zostanie włączona do TNA Hall of Fame.

Gail podczas swojej kariery w TNA pomogła zbudować pierwotną dywizję kobiet oraz jest pierwszą TNA Knockouts Champion w historii. Wygrała ten tytuł pięć razy oraz jest również zawodniczką, która posiadała go najdłużej. Gail wraz z Madison Rayne wygrała TNA Knockouts Tag Team Championship w 2011 roku. Była jedną z dwóch kobiet, które brały w finałach World Title Series oraz odgrywała rolę trenerki w drugim sezonie British Boot Camp. W 2012 roku PWI ogłosiło ją kobietą roku. Przez swoje lata w TNA Gail miała wiele niesamowitych pojedynków i feudów z takimi zawodniczkami jak Taryn Terrell, Awesome Kong, Mickie James, Jacqueline czy The Beautiful People.

Oficjalnie Gail zostanie włączona do TNA Hall of Fame w okolicach Bound For Glory, które zwykle odbywa się w październiku. Gratulacje dla Gail!

Reklamy